Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możesz stawić się osobiście w kancelarii możesz uzyskać poradę prawną on -line za pomocą znajdującego się obok formularza.

Krok 1

Proszę wypełnić formularz przedstawiając swoje dane kontaktowe oraz przedstawić stan faktyczny sprawy oraz pytanie prawne. W razie potrzeby proszę przedstawić wszelkie niezbędne załączniki – dokumenty, fotografie, mapy, itp.

Krok 2

W ciągu 24 godzin od otrzymania przez nas Państwa wiadomości, przedstawimy zakres i wycenę usługi prawnej (na którą może się składać porada prawna, projekt umowy cywilnoprawnej, pisma procesowego bądź urzędowego) oraz dane do wpłaty. W tym czasie w wybranych przypadkach możemy zwrócić się o podanie dodatkowych informacji niezbędnych dla rozwiązania danego problemu. W takim przypadku zakres i wycena usługi zostanie przekazana Państwu w ciągu 24 godzin od otrzymania przez nas wiadomości z dodatkowymi informacjami.

Ważne!!!

Proszę pamiętać, iż wypełnienie formularza, przesłanie pytania prawnego, jak również ewentualnych informacji dodatkowych nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi. Decyzję o podjęciu współpracy z Kancelarią podejmują Państwo w dogodnym czasie znając ostateczny koszt udzielenia pomocy prawnej w danej sprawie.

Krok 3

Wpłata ustalonej uprzednio kwoty na podany rachunek bankowy jest równoznaczna z akceptacją zaproponowanej kwoty honorarium i zawarciem umowy. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko bądź nazwę firmy.

Krok 4

W ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Kancelarii przesłana zostanie e- mailem odpowiedź na zadane pytanie względnie projekt zleconego pisma. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie udzielonej porady prawnej, można bezpłatnie zwrócić się o ich wyjaśnienie. Odpowiedź zostanie przesłana w możliwie najkrótszym terminie.

Wszelkie udzielone przez Państwa informacje objęte są tajemnicą adwokacką.

Zamów poradę online

Zalecany maksymalny rozmiar załącznika to 20MB. Przy większych istnieje ryzyko niedostarczenia wiadomości.
Jeśli potrzebujesz przesłać większy plik, skontaktuj się z nami, wyjaśnimy jak najlepiej to zrobić.

Administratorem danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Leśnik (ul. Klemensiewicza 2, 33-300 Nowy Sącz). Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą nikomu udostępniane. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi.

Jednoczenie informujemy, że treść niniejszej wiadomości, jak też wszelkie informacje uzyskane przez nas w związku ze świadczeniem pomocy prawnej podlegają ochronie prawnej z uwagi na tajemnicę zawodową.
Informujemy także, że korzystanie z poczty elektronicznej może wiązać się z wieloma zagrożeniami, wobec czego należy to robić rozważnie i stosować odpowiednie zabezpieczenia.